- Вентиляційна припливно-витяжна сітка серії МВ 51 бв застосовується для установки в меблі, двері ванних кімнат, туалетів, кухонь і т. д.
- Для організації правильної циркуляції повітря.
- Виготовляється з якісного і міцного пластику.
- Кріпиться за допомогою клею.
| ПАРАМЕТР | ВЕЛИЧИНА |
| D | 59 мм |
| D1 | 47 мм |
| L | 3 мм |
| L1 | 16 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип повітророзподільника | Припливний, Витяжний |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Дифузор |
| Тип повітророзподільника за формою | Круглий |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр вбудовується | 47 мм |
| Діаметр зовнішній | 59 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб установки | на стіну, на стелю, у двері, в стільницю |
| Вентиляційна решітка | Діаметр 47 мм, В двері, в меблі, Коричнева, Кругла, Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 ₴




