
Решітка вентиляційна VENTS МВ 51 бв (чорний)
64 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: МВ 51 бв
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентиляційна пристойно-витяжна решітка серії МВ 51/2 бв застосовується для встановлення в меблі, у двері ванних кімнат, туалетів, кухонь тощо.
Для організації правильної циркуляції повітря.
Виготовляється з якісного та високоміцного пластику.
Кріпиться за допомогою клею.
В пачці 1 штука.

| ПАРАМЕТР | ВЕЛИЧИНА |
| D | 59 мм |
| D1 | 47 мм |
| L | 3 мм |
| L1 | 16 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Дифузор |
| Тип повітророзподільника за формою | Круглий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр зовнішній | 59 мм |
| Діаметр вбудовується | 47 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип повітророзподільника | Витяжної, Приточної |
| Спосіб установки | на стіну, на стелю, у двері, в стільницю |
| Вентиляційна решітка | Чорна, Діаметр 47 мм, В двері, в меблі, Кругла, Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 ₴



