Вентиляційна припливно-витяжна сітка серії МВ 52 застосовується для установки в меблі, двері ванних кімнат, туалетів, кухонь і т. д.
Для організації правильної циркуляції повітря.
Виготовляється з якісного і міцного пластику
Кріпиться за допомогою клею.
В упаковці 1 пара
Для організації правильної циркуляції повітря.
Виготовляється з якісного і міцного пластику
Кріпиться за допомогою клею.
В упаковці 1 пара
| ПАРАМЕТР | ВЕЛИЧИНА |
| D | 56 мм |
| D1 | 40 мм |
| D2 | 26 мм |
| L | 41.5 мм |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип повітророзподільника | Припливний, Витяжний |
| Тип повітророзподільника за формою | Круглий |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр вбудовується | 40 мм |
| Діаметр зовнішній | 56 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб установки | на стіну, на стелю, у двері, в стільницю |
| Вентиляційна решітка | Діаметр 40 мм, В двері, в меблі, Коричнева, Кругла, Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴




