Вентиляційна решітка серії МВ 80-1 з застосовується для декоративного оформлення приточних або витяжних вентиляційних систем побутових, громадських і промислових будівель.
Для правильного розподілу повітряного потоку всередині приміщень.
Для настінного або стельового монтажу.
Решітка виготовлена з якісного та високоміцного пластику.
Одноелементна конструкція.
Кріпиться решітка за допомогою клею або силікону.
Обладнана захисною сіткою від комах.
Для правильного розподілу повітряного потоку всередині приміщень.
Для настінного або стельового монтажу.
Решітка виготовлена з якісного та високоміцного пластику.
Одноелементна конструкція.
Кріпиться решітка за допомогою клею або силікону.
Обладнана захисною сіткою від комах.
| ПАРАМЕТР | ВЕЛИЧИНА |
| B | 170 мм |
| L | 7 мм |
| H | 80 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Тип повітророзподільника | Припливний, Витяжний |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника за формою | Прямокутний |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Антимоскітна сітка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляційна решітка | Прямокутна, Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 81 ₴




