Осьовий енергозберігаючий вентилятор ECNO BIS 100 Q використовується для постійної або періодичної витяжної вентиляції у ванних кімнатах, санвузлах, кухнях і інших побутових приміщеннях.
Максимальний витрата повітря в поєднанні з низьким рівнем шуму гарантує ідеальний мікроклімат.
Корпус і крильчатка виготовлені з ABS - пластика, стійкого до ультрафіолету.
Спеціальна аеродинамічна форма крильчатки змішаного типу забезпечує велику витрату повітря і низький рівень шуму.
Вентилятор обладнаний зворотним клапаном спеціальної конструкції для запобігання зворотного потоку при вимкненому вентиляторі.
Вихідний патрубок вентилятора оснащений спеціальними випрямлячами потоку повітря, які знижують турбулентність, збільшують натиск повітря і сприяють зниженню рівня шуму.
Надійний двигун на шарикопідшипниках з мінімальним енергоспоживанням 8 W.
Двигун встановлений на гумових виброгасящих вставках для поглинання вібрацій двигуна і забезпечення безшумної роботи вентилятора.
Підшипники не вимагають технічного обслуговування і містять достатню кількість мастила для всього терміну служби двигуна (понад 40 000 годин безперервної роботи).
Вентилятор встановлюється безпосередньо в отвір вентиляційної шахти.
Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
Може використовуватися для стельового монтажу.
При віддаленому розміщенні вентиляційної шахти можна використовувати гнучкі повітропроводи, пластикові вентиляційні канали.
Вентилятор управляється за допомогою кімнатного вимикача освітлення (купується окремо).


Максимальний витрата повітря в поєднанні з низьким рівнем шуму гарантує ідеальний мікроклімат.
Корпус і крильчатка виготовлені з ABS - пластика, стійкого до ультрафіолету.
Спеціальна аеродинамічна форма крильчатки змішаного типу забезпечує велику витрату повітря і низький рівень шуму.
Вентилятор обладнаний зворотним клапаном спеціальної конструкції для запобігання зворотного потоку при вимкненому вентиляторі.
Вихідний патрубок вентилятора оснащений спеціальними випрямлячами потоку повітря, які знижують турбулентність, збільшують натиск повітря і сприяють зниженню рівня шуму.
Надійний двигун на шарикопідшипниках з мінімальним енергоспоживанням 8 W.
Двигун встановлений на гумових виброгасящих вставках для поглинання вібрацій двигуна і забезпечення безшумної роботи вентилятора.
Підшипники не вимагають технічного обслуговування і містять достатню кількість мастила для всього терміну служби двигуна (понад 40 000 годин безперервної роботи).
Вентилятор встановлюється безпосередньо в отвір вентиляційної шахти.
Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
Може використовуватися для стельового монтажу.
При віддаленому розміщенні вентиляційної шахти можна використовувати гнучкі повітропроводи, пластикові вентиляційні канали.
Вентилятор управляється за допомогою кімнатного вимикача освітлення (купується окремо).


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 90 куб.м/год |
| Рівень шуму | 29 дБ |
| Швидкість обертання | 1900 об/хв |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.45 кг |
| Стан | Новий |
| Підшипник кочення | Так |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 79 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 99 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 100 мм |
| Зворотний клапан | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 601 ₴










