ЗАСТОСУВАННЯ
Витяжний вентилятор Вентс 100 Ф використовується для постійної або періодичної витяжної вентиляції санвузлів, душових, кухонь і інших побутових приміщень.
Для монтажу у вентиляційні шахти або з'єднання з повітроводами.
Для вентиляційних шахт з прямокутним отвором.
Переміщення малої і середньої величини потоку повітря на невеликі відстані при малому опорі.
Для монтажу з повітроводами 100 мм.
КОНСТРУКЦІЯ
Корпус і крильчатка виконані з високоякісного і міцного АБС пластика, стійкого до ультрафіолету.
Конструкция крыльчатки позволяет повысить эффективность вентилятора и срок службы двигателя.
Специальная конструкция лицевой решетки позволяет при необходимости вентилировать помещение естественным путем, без включения устройства.
Защитная сетка от насекомых.
Степень защиты IP 34.
Вентиляционная решетка для обеспечения естественной вытяжки воздуха при установке вентилятора в помещениях, оборудованных газовыми плитами.
ДВИГАТЕЛЬ
Надежный двигатель с низким энергопотреблением.
Предназначен для непрерывной работы и не требует обслуживания.
Оборудован защитой от перегрева.
УПРАВЛЕНИЕ
Ручное:
Вентилятор управляється за допомогою кімнатного вимикача освітлення (в постачання не входить).
Регулювання швидкості може здійснюватися за допомогою тиристорного регулятора (РС-1-300). Вентилятори можуть підключатися одразу по кілька одиниць до одного регулюючого пристрою.
Регулятори швидкості можна підключати до вентиляторів з модифікаціями Т, ТП, ТР, ВТ, ВТН.
Автоматичне:
За допомогою електронного блоку управління БУ-1-60 . Блок управління поставляється окремо.
ОСОБЛИВОСТІ МОНТАЖУ
Вентилятор встановлюється безпосередньо в отвір вентиляційної шахти.
При віддаленому розміщенні вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітропроводів.
Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
Витяжний вентилятор Вентс 100 Ф використовується для постійної або періодичної витяжної вентиляції санвузлів, душових, кухонь і інших побутових приміщень.
Для монтажу у вентиляційні шахти або з'єднання з повітроводами.
Для вентиляційних шахт з прямокутним отвором.
Переміщення малої і середньої величини потоку повітря на невеликі відстані при малому опорі.
Для монтажу з повітроводами 100 мм.
КОНСТРУКЦІЯ
Корпус і крильчатка виконані з високоякісного і міцного АБС пластика, стійкого до ультрафіолету.
Конструкция крыльчатки позволяет повысить эффективность вентилятора и срок службы двигателя.
Специальная конструкция лицевой решетки позволяет при необходимости вентилировать помещение естественным путем, без включения устройства.
Защитная сетка от насекомых.
Степень защиты IP 34.
Вентиляционная решетка для обеспечения естественной вытяжки воздуха при установке вентилятора в помещениях, оборудованных газовыми плитами.
ДВИГАТЕЛЬ
Надежный двигатель с низким энергопотреблением.
Предназначен для непрерывной работы и не требует обслуживания.
Оборудован защитой от перегрева.
УПРАВЛЕНИЕ
Ручное:
Вентилятор управляється за допомогою кімнатного вимикача освітлення (в постачання не входить).
Регулювання швидкості може здійснюватися за допомогою тиристорного регулятора (РС-1-300). Вентилятори можуть підключатися одразу по кілька одиниць до одного регулюючого пристрою.
Регулятори швидкості можна підключати до вентиляторів з модифікаціями Т, ТП, ТР, ВТ, ВТН.
Автоматичне:
За допомогою електронного блоку управління БУ-1-60 . Блок управління поставляється окремо.
ОСОБЛИВОСТІ МОНТАЖУ
Вентилятор встановлюється безпосередньо в отвір вентиляційної шахти.
При віддаленому розміщенні вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітропроводів.
Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
| ПАРАМЕТР | ВЕЛИЧИНА |
| D | 100 мм |
| B | 182 мм |
| B1 | 152 мм |
| B2 | 160 мм |
| H | 252 мм |
| H1 | 226 мм |
| L | 104 мм |
| L1 | 13 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.64 кг |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Витрата повітря | 98 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 252 мм |
| Глибина | 91 мм |
| Розмір патрубка | 99 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 182 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 904 ₴





