ЗАСТОСУВАННЯ
Осьовий вентилятор із продуктивністю 167 м3/год для постійної або періодичної витяжної вентиляції санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
Монтуються в вентиляційні шахти або з'єднуються з гнучкими повітропроводами або пластиковими каналами діаметром 125 мм, якщо вентиляційна шахта розміщена на віддаленій відстані.
КОНСТРУКЦИЯ
Сучасний дизайн і оригінальний зовнішній вигляд.
Корпус, крильчатка та лицьова панель виготовлені з якісного АБС пластику, стійкого до ультрафіолету.
Лицьова панель виготовлена з білого, чорного або червоного оргскла в різних комбінаціях.
Конструкція крильчатки дає змогу підвищити ефективність вентилятора та термін експлуатації двигуна.
Ступінь захисту IP 34.
РУХ
Надійний двигун із низьким енергоспоживанням.
Призначений для безперервної роботи.
Обладнаний захистом від перегрівання.
КЕРУВАННЯ
Ручне:
- Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення.
Вимикач до комплекту постачання не входить.
- Вентилятор керується за допомогою вбудованого шнуркового вимикача "В".
Під час стельового монтажу опція не використовується.
- Регулювання швидкості може здійснюватися за допомогою тиристорного регулятора. Вентилятори
можуть під'єднуватися відразу по кілька одиниць до одного регулювального пристрою.
Регулятори швидкості не можна під'єднувати до вентиляторів із модифікаціями Т, ТН, ТР, ВТ, ВТН.
Автоматичне:
- За допомогою електронного блока керування БУ-1-60.
Блок керування продається окремо.
- За допомогою таймера "Т" ( вбудований регульований таймер затримки вимкнення дає змогу
вентилятору працювати упродовж від 2 до 30 хв після зупинки його вимикачем.
- За допомогою датчика вологості "ТН" (якщо вологість у приміщенні перевищить встановлені на
датчикі значення 60-90%, вентилятор автоматично увімкнеться й продовжить роботу до тих
пор, поки вологість не буде в нормі; далі вентилятор відпрацьовує час, встановлений
на таймері та вимикається).
МОНТАЖНІ ОСОБЛИВОСТІ
- Вентилятор встановлюється в проріз вентиляційної шахти.
У разі віддаленого розміщення вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітроводів.
- Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
- Може використовуватися для стельового монтажу.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| ПАРАМЕТР | Вентс 100 Доміно |
| Діаметр повітроводу, мм | 125 |
| Напруга, В | 220-240 |
| Частота струму, Гц | 50/60 |
| Споживана потужність, Вт | 16 |
| Продуктивність, м куб.год | 167 |
| Ток, А | 0,1 |
| Частота обертання, хв. | 2400 |
| Рівень звукового тиску на розсте.3 м, дБА | 34 |
| Розмір патрубка, мм | 124.5 |
| Захист | IP 34 |
| Маса, кг | 1.11 |
| Конструкція | осьовий |
| Тип | витяжної |
| Монтаж |
настінний стельовий |

| ПАРАМЕТР | ВЕЛИЧИНА |
| D | 124.5 |
| B | 196 |
| H | 196 |
| L | 143 |
| L1 | 101 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.11 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP34 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Витрата повітря | 167 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 196 мм |
| Глибина | 101 мм |
| Розмір патрубка | 124.5 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Ширина | 196 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 230V~50hz |
| Колір | Білий, Чорний, Червоний |
| Чорний | 125 мм |
- Ціна: 3 987 ₴





