Осьовий енергоощадний вентилятор АСЕ 100 використовується для постійної або періодичної витяжної вентиляції у ванних кімнатах, санвузлах, кухнях та інших побутових приміщеннях.
Максимальна витрата повітря в поєднанні з низьким рівнем шуму гарантує ідеальний мікроклімат.
Корпус і крильчатка виготовлені з ABS-пластику, стійкого до ультрафіолету.
Спеціальна аеродинамічна форма крильчатки змішаного типу забезпечує велику витрату повітря й низький рівень шуму.
Вихідний патрубок вентилятора обладнаний спеціальними випрямлячами потоку повітря, які знижують турбулентність, збільшують напір повітря і сприяють зниженню рівня шуму.
Надійний двигун на підшипниках із мінімальним енергоспоживанням 8 W.
Двигун встановлений на гумових віброгасних вставках для поглинання вібрацій двигуна та забезпечення безшумної роботи вентилятора.
Підшипники не потребують технічного обслуговування та містять достатню кількість мастила для всього терміну експлуатації двигуна (понад 40 000 годин безперервної роботи).
Вентилятор встановлюється безпосередньо в проріз вентиляційної шахти.
Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
Може використовуватися для стельового монтажу.
У разі віддаленого розміщення вентиляційної шахти можна використовувати гнучкі повітроводи, пластикові вентиляційні канали.
Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення (купується окремо).

| ПАРАМЕТР | ВЕЛИЧИНА |
| D | 99 мм |
| L | 79 мм |
| B | 151 мм |
| L1 | 36 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 90 куб.м/год |
| Рівень шуму | 29 дБ |
| Швидкість обертання | 2165 об/хв |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.45 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 151 мм |
| Ширина | 151 мм |
| Глибина | 79 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 99 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зворотний клапан | Так |
- Ціна: 1 426 ₴






