

Витяжний вентилятор VENTS АСЕ 125 Чорний сапфір
2 217 ₴
- В наявності
- Код: 125 ЕйсФБ180черный сапфир
Осьовий енергоощадний вентилятор АСЕ 125 використовується для постійної або періодичної витяжної вентиляції у ванних кімнатах, санвузлах, кухнях та інших побутових приміщеннях.
Максимальна витрата повітря в поєднанні з низьким рівнем шуму гарантує ідеальний мікроклімат.
Корпус і крильчатка виготовлені з ABS-пластику, стійкого до ультрафіолету.
Спеціальна аеродинамічна форма крильчатки змішаного типу забезпечує велику витрату повітря й низький рівень шуму.
Вихідний патрубок вентилятора обладнаний спеціальними випрямлячами потоку повітря, які знижують турбулентність, збільшують напір повітря і сприяють зниженню рівня шуму.
Надійний двигун на кулькопідшипниках із мінімальним енергоспоживанням 17 W.
Двигун встановлений на гумових віброгасних вставках для поглинання вібрацій двигуна та забезпечення безшумної роботи вентилятора.
Підшипники не вимагають технічного обслуговування та містять достатню кількість мастила для всього терміну експлуатації двигуна (понад 40 000 годин безперервної роботи).
Вентилятор встановлюється безпосередньо в проріз вентиляційної шахти.
Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
Може використовуватися для стельового монтажу.
У разі віддаленого розміщення вентиляційної шахти можна використовувати гнучкі повітроводи, пластикові вентиляційні канали.
Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення (купується окремо).

| ПАРАМЕТР | ВЕЛИЧИНА |
| D | 124 мм |
| L | 85 мм |
| B | 180 мм |
| L1 | 37 мм |
Корпус вентилятора білого кольору
Декоративна панель чорного кольору
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 160 куб.м/год |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Швидкість обертання | 2200 об/хв |
| Споживана потужність | 17 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Вага | 0.6 кг |
| Стан | Новий |
| Підшипник кочення | Так |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Розмір патрубка | 124 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зворотний клапан | Так |
- Ціна: 2 217 ₴



