Осьовий витяжний вентилятор FUTURE - 120 призначений для видалення запахів і вологи з туалету, ванної кімнати, невеликого офісу та будь-якої іншої невеликої кімнати, яка вимагає вентиляції.
FUTURE - 120 забезпечує ефективне рішення для вентиляції зі встановленням на стіну або стелю.
Вентилятор виготовлений із литого під тиском пластику та обладнаний неоновим світловим індикатором.
Вентилятор обладнаний зворотним клапаном спеціальної конструкції для запобігання зворотному потоку у разі вимкненого вентилятора.
Клас ізоляції II
IPX4
Напруга 230 В-50 Гц

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 185 куб.м/год |
| Рівень шуму | 45.5 дБ |
| Швидкість обертання | 2500 об/хв |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.8 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Глибина | 74.4 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 120 мм |
| Розмір патрубка | 118 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зворотний клапан | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 121 ₴





