- Осьовий витяжний вентилятор FUTURE — 100 призначений для видалення запахів і вологи з туалету, ванної кімнати, невеликого офісу та будь-якої іншої невеликої кімнати, яка потребує вентиляції.
- FUTURE — 100 забезпечує ефективне рішення для вентиляції зі встановленням на стіну або стелю.
- Вентилятор виготовлений із литого під тиском пластику та обладнаний неоновим світловим індикатором.
- Клас ізоляції II
- IPX4
- Напруга 230 В-50 Гц

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 0.44 кг |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 13 Вт |
| Витрата повітря | 95 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2500 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 158 мм |
| Глибина | 62.7 мм |
| Розмір патрубка | 99 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 100 мм |
| Вентилятор з мінімальною монтажною глибиною | Діаметр 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 659 ₴








