Витяжний пластиковий ковпак для настінного монтажу.
Декоративне оформлення виходів витяжних вентиляційних
систем побутових, громадських будівель.
Обладнаний гравітаційним клапаном для запобігання
зворотної тяги.
Обладнаний круглим сполучним фланцем для монтажу
з повітроводом діаметром 125 мм.
Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.

| Модель | B | H | L | L1 | L2 | D |
| 125 ВК | 186 | 142 | 15 | 45 | 101 | 125 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітророзподільника | Витяжний |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Виробник | L&L |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 186 мм |
| Висота | 186 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Витяжний ковпак |
| Вентиляційна решітка | Гравітаційна, Квадратна, Пластик |
| Ковпак фасадний | Діаметр 125 мм, Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 276 ₴




