Коліно пластикове для з'єднання повітроводів одного діаметра під кутом 90*.
Виготовлено із ПВХ білого кольору.
Для формування вузлів відгалужень приточних або витяжних вентиляційних систем побутових, громадських та інших будівель.
Виготовлено із ПВХ білого кольору.
Для формування вузлів відгалужень приточних або витяжних вентиляційних систем побутових, громадських та інших будівель.
| Код | D | D1 | a | b |
| КО100-90 | 100 | 97 | 137 | 30 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 100 мм |
| Максимальна температура переміщуваного повітря | 40 град. |
| Мінімальна температура переміщуваного повітря | 15 град. |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Тип повітровода за формою перерізу | Круглий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 137 мм |
| Діаметр, мм | 100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коліно (відвід) круглих каналів | Пластик, 90 градусів, Діаметр 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 163 ₴



