Канал плоский MINIMAX 60/204, довжина 1 м
501 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6160/10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Канал плоский 60/204 для припливної або витяжної вентиляції різних приміщень: кухні, кімнати, офісу, магазину та ін.
Виготовлений із пластику білого кольору.
Переріз 60/204 довжина каналу 1000 мм
З'єднується за допомогою з'єднувачів.
Виготовлений із пластику білого кольору.
Переріз 60/204 довжина каналу 1000 мм
З'єднується за допомогою з'єднувачів.
| Код | a | b | a1 | b1 | L |
| КР60-1 | 60 | 204 | 57 | 200 | 1000 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minimax |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Тип повітровода за формою перерізу | Прямокутний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 204 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 501 ₴



