Коліно горизонтальне різнокутове VENTS 60/204 мм
320 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний кутовий з'єднувач для припливної або витяжної вентиляції різних приміщень.
Для з'єднання прямокутних каналів під будь-яким кутом.
Виготовлений із пластику білого кольору.
Діапазон поворотного кута від 3* до 45*.
Залежно від обраного кута, одна сторона з'єднувача відрізається (з'єднання з плоским каналом
через з'єднувач відповідного перерізу.

| Код | a | b | c |
| KP60-UNI | 286 | 247 | 60/204 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Тип повітровода за формою перерізу | Прямокутний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 286 мм |
| Ширина | 204 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Плоский канал | 60 х 204 мм |
| Коліно (відвід) плоскіх каналів) | Горизонтальне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴



