Для припливної та витяжної вентиляції різних приміщень.
Для з'єднання плоских каналів одного перерізу під кутом 90* (вертикально)
Виготовлений із пластику білого кольору.
Приєднувальний переріз 60/204 мм

| Код | a | b | c |
| KP60-5 | 60/204 | 103 | 42 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Awenta |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Тип повітровода за формою перерізу | Прямокутний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 204 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Плоский канал | 60 х 204 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 183 ₴



