Трійник для формування вузлів відвідувань приточних або витяжних вентиляційних систем побутових, громадських та інших будівель.
Виготовлений із пластику білого кольору.
Дає змогу з'єднати три плоскі канали одного перерізу під кутом 90*.
Приєднувальний переріз 60 х 204 мм
Виготовлений із пластику білого кольору.
Дає змогу з'єднати три плоскі канали одного перерізу під кутом 90*.
Приєднувальний переріз 60 х 204 мм
| Код | a | b | c |
| КР60-6 | 248 | 288 | 60х204 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minimax |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Тип повітровода за формою перерізу | Прямокутний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 288 мм |
| Ширина | 204 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Плоский канал | 60 х 204 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 332 ₴



