Горизонтальне коліно для припливної або витяжної вентиляції різних приміщень.
Для з'єднання плоских каналів одного перерізу під кутом 90* (горизонтально).
Виготовлений із ПВХ білого кольору.
Приєднувальний переріз 55/110 мм.

| Код | a | b | c |
| 5251 | 55/110 | 143 | 32 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minimax |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Тип повітровода за формою перерізу | Прямокутний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 89 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Плоский канал | 55 х 110 мм |
| Коліно (відвід) плоскіх каналів) | 55, 55 х 110 мм, Горизонтальне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 152 ₴



