Трійник для формування вузлів відвідувань приточних або витяжних вентиляційних систем побутових, громадських та інших будівель.
Виготовлений із пластику білого кольору.
Дає змогу з'єднати три плоскі канали одного перерізу під кутом 90*.
Приєднувальний переріз 55/110.
Виготовлений із пластику білого кольору.
Дає змогу з'єднати три плоскі канали одного перерізу під кутом 90*.
Приєднувальний переріз 55/110.
| Код | a | b | c |
| 55-6 | 144 | 174 | 55/110 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minimax |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітровода за формою перерізу | Прямокутний |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Максимальна температура переміщуваного повітря | 40 град. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 174 мм |
| Висота | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Плоский канал | 55 х 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 206 ₴



