Витяжний вентилятор Awenta System+ Silent KWS100-PEB100 із зворотнім клапаном
1 985 ₴
- В наявності
- Код: MK32054BD
Осьовий безшумний вентилятор для витяжної вентиляції з продуктивністю 75 м куб.год.
Призначений для постійної або періодичної вентиляції санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
Для монтажу в вентиляційні шахти або з'єднання з повітропроводами діаметром 100 мм.
Корпус, крильчатка та лицьова панель виготовлені з високоякісного та міцного АБС пластику, стійкого до ультрафіолету.
Надійний двигун на підшипниках для збільшення терміну експлуатації та встановлення вентилятора під будь-яким кутом.
Підшипники не вимагають обслуговування й мають запас мастильного матеріалу, достатнього для всього терміну експлуатації.
Вентилятор обладнаний зворотним клапаном для запобігання зворотній тягі за вимкненого вентилятора.
Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення. Вимикач до комплекту не входить.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Awenta |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 75 куб.м/год |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Глибина | 77 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 98 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зворотний клапан | Так |
- Ціна: 1 985 ₴








