Витяжний вентилятор Awenta Silent KWS125 + Панель Orion POB 125, білий
1 960 ₴
- В наявності
- Код: KWS ORION 125
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Компанія AWENTA ввела на ринок нове рішення, що дає клієнтам нові можливості облаштування інтер'єру.
- SYSTEM+ дає змогу створити вентилятор, який відповідає індивідуальним потребам облаштування інтер'єру. До вентилятора KWS 125 Ви вибираєте панель, що підходить Вам за кольором (у розділі вентиляційні решітки).
- Вентилятор призначений для постійної або періодичної витяжної вентиляції в санвузлах, кухнях, коморах, гардеробних, кімнатах відпочинку, магазинах, офісах тощо.
- Корпус і крильчатка виготовлені з високоякісного АБС пластику, стійкого до ультрафіолету.
- Надійний двигун, з низьким енергоспоживанням, призначений для безперервної роботи та не вимагає обслуговування. Двигун обладнаний підшипниками кочення для збільшення терміну експлуатації (приблизно 40000 робочих годин) і встановлення вентилятора під будь-яким кутом.
- Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення (до комплекту не входить).
- Вентилятор можна встановити безпосередньо в проріз шахти. У разі віддаленого розміщення вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітроводів, пластикових круглих або плоских каналів. Вентилятор можна монтувати на стіну або стелю.

| Модель | D | A | B | X | Y | W | Z |
| KWS 125 | 125 мм | 137 мм | 137 мм | 200 мм | 200 мм | 105 мм | 77 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Awenta |
| Країна виробник | Польща |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP34 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Витрата повітря | 145 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Розмір патрубка | 125 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підшипник кочення | Так |
| Чорний | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 960 ₴



