


Вентилятор витяжний Awenta Silent 100 H з таймером і датчиком вологості
2 400 ₴
- В наявності
- Код: KWS 100 H
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Безшумний вентилятор KWS 100 H призначений для постійної або періодичної витяжної вентиляції в санвузлах, кухнях, коморах, гардеробних, кімнатах відпочинку, магазинах, офісах тощо.
- Корпус і крильчатка та лицьва панель виготовлені з високоякісного АБС пластику, стійкого до ультрафіолету.
- Вентилятор обладнаний регульованим таймером із відстрочкою вимикання (час спрацьовування від 2 до 30 хвилин) і датчиком вологості (порог спрацьовування 60-90%).
- Надійний двигун, з низьким енергоспоживанням, призначений для безперервної роботи та не вимагає обслуговування. Двигун обладнаний підшипниками кочення для збільшення терміну експлуатації (приблизно 40000 робочих годин) і встановлення вентилятора під будь-яким кутом.
- Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення (до комплекту не входить).
- Вентилятор можна встановити безпосередньо в проріз шахти.
- У разі віддаленого розміщення вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітроводів, пластикових круглих або плоских каналів.
- Вентилятор можна монтувати на стіну або стелю.

| Модель | D | A | B | X | Y | W | Z |
| KWS 100 TH | 100 | 109 | 109 | 160 | 160 | 105 | 77 |
https://www.awenta.pl/produkty/system-plus/korpusy/korpus%20wentylatora
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Awenta |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 95 куб.м/год |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Споживана потужність | 4.4 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Підшипник кочення | Так |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Так |
| Таймер вимкнення | Так |
| Розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Глибина | 77 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 98 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 100 мм |
| Вентилятор з датчиком вологості | Діаметр 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴



