
Ковпак фасадний з клапаном VENTS МВМ 102 В Н із нержавіючої сталі
1 580 ₴
- В наявності
- Код: МВМ 102 В Н
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для декоративного оформлення виходів припливних або витяжних вентиляційних систем побутових, громадських і промислових будівель.
Виготовлений з нержавіючої сталі.
Обладнаний зворотним клапаном.
Для щільного прилягання до стіни оснащений гумовим ущільнювачем.
Ковпак оснащений круглим патрубком діаметром 100 мм для з'єднання з воздуховодом.
Кріпитися до стіни за допомогою шурупів.

| Модель | D | Н | L |
| МВМ 102 бвс Н | 97 | 137 | 52 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип повітророзподільника | Витяжний |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Колір | Сірий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 100 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Основна | |
| Зворотний клапан | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляційна решітка | Сіра, Гравітаційна, Металева, Квадратна |
| Ковпак фасадний | Діаметр 100 мм, Сірий, Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 580 ₴



