Канал вентиляційний круглий d125 мм, довжина 1 м
379 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластиковий круглий канал для припливної та витяжної вентиляції різних помещений.
Виготовлений із ПВХ білого кольору.
Діаметр 125 мм
Довжина 1000 мм
З'єднується між собою за допомогою з'єднувачів.

| Модель | D | D1 | L |
| 2010 | 125 | 128 | 1000 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minimax |
| Країна виробник | Польща |
| Тип повітровода за формою перерізу | Круглий |
| Товщина стінки | 2 мм |
| Максимальна температура переміщуваного повітря | 40 град. |
| Колір | Білий |
| Діаметр | 125 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Круглий канал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 379 ₴



