Трійник утеплений d120/180 мм 87° нержавіюча сталь в оцинковці.
Товщина внутрішньої труби 1 мм.
Внутрішня труба 120 мм із нержавіючої сталі.
Зовнішня труба 180 мм із оцинкованої сталі.
Двостінний димар складається з трьох шарів: перший шар (внутрішній) із кислотостійкої нержавіючої сталі, другий шар – утеплювач, третій шар (зовнішній) – оцинкована сталь. Таким чином, двостінний димар - це утеплений димар і він може використовуватися не тільки всередині, але і зовні будівель.
Ізоляція перешкоджає охолодженню внутрішньої труби та зниженню тяги через промерзання. Завдяки їй димар швидко нагрівається і тим самим ефективно виконує функцію димовідведення.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СТАЛЬНИХ ДИМОХОДІВ
- Надійна міцність сталевого димоходу - надійно захищений від руйнівної дії конденсату, стійкий до корозії.
- Сталевий димар підходить для котлів та печей будь-якої модифікації.
- Мінімальна освіта сажі на гладкій поверхні димового каналу, легко чистити
- Простота складання, обслуговування та транспортування
- Висока теплоізоляція утепленого сталевого димоходу
ПЕРЕВАГИ
- Легка конструкція (не вимагає фундаменту)
- Можливість монтажу безпосередньо над каміном
- Займає менше місця (для димаря 120 мм – зовнішній діаметр 180 мм)
- Можливість відхилення димоходу від вертикалі, якщо необхідно обігнути перешкоду
- Стійкий до впливу вологи та агресивних кислот
- Стійкий до постійної температури 750 °
- Стійкий до горіння золи (понад 1000°)
- Швидко нагрівається (швидко досягає робочої температури та необхідної тяги)
- Швидкий монтаж
Товщина внутрішньої труби 1 мм.
Внутрішня труба 120 мм із нержавіючої сталі.
Зовнішня труба 180 мм із оцинкованої сталі.
Двостінний димар складається з трьох шарів: перший шар (внутрішній) із кислотостійкої нержавіючої сталі, другий шар – утеплювач, третій шар (зовнішній) – оцинкована сталь. Таким чином, двостінний димар - це утеплений димар і він може використовуватися не тільки всередині, але і зовні будівель.
Ізоляція перешкоджає охолодженню внутрішньої труби та зниженню тяги через промерзання. Завдяки їй димар швидко нагрівається і тим самим ефективно виконує функцію димовідведення.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СТАЛЬНИХ ДИМОХОДІВ
- Надійна міцність сталевого димоходу - надійно захищений від руйнівної дії конденсату, стійкий до корозії.
- Сталевий димар підходить для котлів та печей будь-якої модифікації.
- Мінімальна освіта сажі на гладкій поверхні димового каналу, легко чистити
- Простота складання, обслуговування та транспортування
- Висока теплоізоляція утепленого сталевого димоходу
ПЕРЕВАГИ
- Легка конструкція (не вимагає фундаменту)
- Можливість монтажу безпосередньо над каміном
- Займає менше місця (для димаря 120 мм – зовнішній діаметр 180 мм)
- Можливість відхилення димоходу від вертикалі, якщо необхідно обігнути перешкоду
- Стійкий до впливу вологи та агресивних кислот
- Стійкий до постійної температури 750 °
- Стійкий до горіння золи (понад 1000°)
- Швидко нагрівається (швидко досягає робочої температури та необхідної тяги)
- Швидкий монтаж
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ліра-ЛТД |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість стінок димоходу | Двостінний |
| Марка сталі димаря | AISI 201 |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Матеріал утеплювача | Мінеральна вата |
| Область застосування димаря | Печі, Каміни, Вентиляційні системи, Котли |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 1 мм |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр виробу | 180 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Трійник | 90 градусів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴



