Витяжний вентилятор Домовент 100 Тиша В (шнурковий вимикач)
850 ₴
- В наявності
Домовент Тіѕһа 100- осьовий витяжний вентилятор з продуктивністю 90 м куб. м на годину.
Застосовується для постійної або періодичної витяжної вентиляції санвузлів, душових, кухонь і інших побутових приміщень. Для приміщень з високими вимогами до рівня шуму.
Корпус і крильчатка виконані з високоякісного і міцного пластика, стійкого до ультрафіолету.
Спеціальна аеродинамічна форма крильчатки змішаного типу забезпечує високу продуктивність при низькому рівні шуму.
Вентилятор обладнаний зворотним клапаном для запобігання зворотного потоку при вимкненому вентиляторі.
Вихідний патрубок вентилятора оснащений спеціальними випрямлячами потоку повітря, які знижують турбулентність, збільшують натиск повітря і сприяють зниженню рівня шуму.
Надійний двигун з мінімальним енергоспоживанням (8 Вт).
Призначений для безперервної роботи і не вимагає обслуговування.
Обладнаний захистом від перегріву.
Ступінь захисту - IP44.
Вентилятор управляється за допомогою вбудованого шнуркового вимикача.
МОНТАЖНІ ОСОБЛИВОСТІ:
Вентилятор встановлюється безпосередньо в отвір вентиляційної шахти.
При віддаленому розміщенні вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітропроводів.
Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
Розміри:

| Параметр | Величина |
| ØD | 99 мм |
| B | 150 мм |
| L | 79 мм |
| L1 | 19 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.008 Вт |
| Витрата повітря | 90 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Рівень шуму | 29 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Шнурковий вимикач | Так |
| Розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 79 мм |
| Розмір патрубка | 99 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 100 мм |
- Ціна: 850 ₴



