

Витяжний вентилятор VENTS АСЕ 125 Плейн, білий
1 931 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 125 Эйс ФП 180 Плейн
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Осьовий енергозберігаючий вентилятор АСЕ 125 використовується для постійної або періодичної витяжної вентиляції у ванних кімнатах, санвузлах, кухнях і інших побутових приміщеннях.
- Максимальний витрата повітря в поєднанні з низьким рівнем шуму гарантує ідеальний мікроклімат у Вашому приміщенні.
- Корпус і крильчатка виготовлені з ABS - пластика, стійкого до ультрафіолету.
- Спеціальна аеродинамічна форма крильчатки змішаного типу забезпечує велику витрату повітря і низький рівень шуму.
- Вентилятор обладнаний зворотним клапаном спеціальної конструкції для запобігання зворотного потоку при вимкненому вентиляторі.
- Вихідний патрубок вентилятора оснащений спеціальними випрямлячами потоку повітря, які знижують турбулентність, збільшують натиск повітря і сприяють зниженню рівня шуму.
- Надійний двигун на шарикопідшипниках з мінімальним енергоспоживанням 8 W.
- Двигун встановлений на гумових виброгасящих вставках для поглинання вібрацій двигуна і забезпечення безшумної роботи вентилятора.
- Підшипники не вимагають технічного обслуговування і містять достатню кількість мастила для всього терміну служби двигуна (понад 40 000 годин безперервної роботи).
- Вентилятор встановлюється безпосередньо в отвір вентиляційної шахти.
- Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
- Може використовуватися для стельового монтажу.
- При віддаленому розміщенні вентиляційної шахти можна використовувати гнучкі повітропроводи, пластикові вентиляційні канали.
- Вентилятор управляється за допомогою кімнатного вимикача освітлення (купується окремо).

| ПАРАМЕТР | ВЕЛИЧИНА |
| D | 124 мм |
| L | 85 мм |
| B | 180 мм |
| L1 | 37 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 160 куб.м/год |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Швидкість обертання | 2200 об/хв |
| Споживана потужність | 17 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Підшипник кочення | Так |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Розмір патрубка | 124 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зворотний клапан | Так |
| Чорний | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 931 ₴



