Витяжний вентилятор Домовент 100 ПФ Л використовується для постійної або періодичної витяжної вентиляції санвузлів, душових, кухонь, гардеробних, ігрових кімнат та інших побутових приміщень.
КОНСТРУКЦІЯ
- Корпус і крильчатка виконані з високоякісного і міцного АБС пластика, стійкого до ультрафіолету.
- Конструкція крильчатки дозволяє підвищити ефективність вентилятора і термін служби двигуна.
- Спеціальна конструкція лицьової решітки дозволяє при необхідності вентилювати приміщення природним шляхом, без включення пристрою.
- Вентилятор обладнано захисною сіткою вид комах.
- Ступінь захисту IP 34.
ДВИГУН
- Надійний двигун на підшипниках з низьким енергоспоживанням 14 Вт.
- Призначений для безперервної роботи і не вимагає обслуговування.
- Обладнаний захистом від перегріву.
УПРАВЛІННЯ
- Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення (в комплект не входить).
ОСОБЛИВОСТІ МОНТАЖУ
- Вентилятор встановлюється безпосередньо в отвір вентиляційної шахти.
- При віддаленому разміщенні вентиляційної шахти можливо використання гнучких повітропроводів 100 мм або пластикових круглих або плоских каналів.
- Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
- Може використовуватись для стельового монтажу.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.47 кг |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Витрата повітря | 98 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Розмір патрубка | 99 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Діаметр зовнішній | 141 мм |
| Додаткові функції | |
| Антимоскітна сітка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 100 мм |
| Вентилятор з круглою решіткою | Діаметр 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴










