Витяжний вентилятор ВЕНТС 100 Д з продуктивністю 95 м куб.час, призначений для постійної або періодичної вентиляції санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
Для монтажу в вентиляційні шахти або з'єднання з повітропроводом.
КОНСТРУКЦІЯ
Тонка лицьова панель - 6,5 мм.
Сучасний дизайн і естетичний зовнішній вигляд.
Корпус і крильчатка виготовлені з високоякісного і міцного АВС пластику, стійкого до ультрафіолетового випромінювання.
Конструкція крильчатки підвищує ефективність вентилятора і термін дії двигуна.
Захисна сітка від комах.
Степінь захисту IP 34.
ДВИГУН
Надійний двигун з низькими затратами енергії.
Призначено для безперервної роботи і не потребує обслуговування.
Обладнаний захистом від перегрівання.
КЕРУВАННЯ
Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення. Вимикач вкомплект невходить.
МОНТАЖНІ ОСОБЛИВОСТІ
Вентилятор встановлюється безпосередньо в вентиляційній шахти
При віддаленому розташуванню вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітропроводів або пластикових каналів.
Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
Може використовуватися для стельового монтажу.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 95 куб.м/год |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.58 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 99 мм |
- Ціна: 709 ₴








