


Вентилятор канальний осьовий Ventika Intro Bis 125 K L
1 015 ₴
- В наявності
- Код: IntroBis125KL
Осьовий канальний вентилятор для витяжної або припливної вентиляції з продуктивністю 190 м куб. час.
Призначено для постійної або періодичної вентиляції санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
Максимальна витрата повітря в поєднанні з низьким рівнем шуму гарантує ідеальний мікроклімат в приміщенні.
Застосовується для переміщення малої і середньої величини потоку повітря на невеликі відстані при малому опору вентиляційної системи.
- Двигун
Надійний двигун на підшипниках з споживанням енергії 16 Вт.
Двигун обладнаний захистом від перегріву, для запобігання перенавантаження двигуна.
- Особливості монтажу
Вентилятор монтується в отвір відповідного перерізу. При монтажі з гнучкими повітропроводами кріпиться за допомогою хомутів.
Послідовний монтаж двох вентиляторів забезпечує збільшення робочого тиску.
Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення (купується окремо)

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки | Канальний |
| Витрата повітря | 190 куб.м/год |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Підшипник кочення | Так |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
- Ціна: 1 015 ₴



