
Канальний вентилятор VENTIKA ТТ 125 турбо
2 611 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ActivFlow125
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
VENTIKA ActiFlow 125 — канальний вентилятор змішаного типу з продуктивністю 280 м3/год об'єднує в собі Характеристики осьових і відцентрових вентиляторів. Використовується в припливних і витяжних системах вентиляції, які вимагають високого тиску, потужного повітряного потоку, компактних розмірів і низького рівня шуму до 37 дБ (А). Вентилятори підходять для встановлення у витяжні системи приміщень, особливо з підвищеною вологістю (санузли, кухні), а також для вентиляції квартир, котеджів, магазинів, кафе, салонів краси та стоматологічних кабінетів, СТО та майстерень, теплиць, офісів, поліклінік, дитячих садків, шкіл.
- Конструкція.
Корпус вентилятора виготовлений з АБС-пластику. Знімний центральний блок із двигуном, крильчаткою та клемною коробкою кріпиться до патрубок за допомогою спеціальних хомутів на клямках. Це робить обслуговування вентилятора простим і зручним. Вам не доведеться розбирати та демонтувати вентилятор — просто витягніть центральний блок із корпусу та зробіть сервісне обслуговування. - Двигун.
У вентиляторі застосовуються однофазні двигуни. Для захисту від перевантаження двигуни вентиляторів обладнані термозапобіжниками. Підшипники кочення забезпечують тривалий термін експлуатації (40 000 годин безперервної роботи). Клас захисту двигуна — IP X4.
Завдяки конічній формі крильчатки та спеціально спрофільованими лопатями, кругова швидкість збільшується, забезпечуючи вищий тиск і продуктивність, порівнюючи зі звичайними осьовими вентиляторами
- Розміри:

| Параметри | Величина |
| ØD | 123 мм |
| B | 167 мм |
| H | 190 мм |
| L | 246 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки | Канальний |
| Витрата повітря | 280 куб.м/год |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Швидкість обертання | 2455 об/хв |
| Споживана потужність | 0.037 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 1.35 кг |
| Стан | Новий |
| Кабель живлення в комплекті | Так |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Розмір патрубка | 123 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 611 ₴



