Стильний витяжний вентилятор Вентс 100 ЛД у чорному кольорі призначений для постійної чи періодичної витяжної вентиляції санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
Вентс 100 ЛД відрізняється високою продуктивністю 88 м3/год і невеликою споживаною потужністю всього лише 14 Вт.
Ідеальне рішення для витяжки вологого повітря для невеликих та середніх приміщень.
Монтуються у вентиляційні шахти або з'єднуються з гнучкими повітроводами або пластиковими каналами діаметром 100 мм, якщо вентиляційна шахта знаходиться на віддаленій відстані.
Корпус, крильчатка та лицьова панель виконані з якісного пластику АБС, стійкого до ультрафіолету.
Конструкція крильчатки дозволяє підвищити ефективність вентилятора та термін служби двигуна.
Двигун із низьким енергоспоживанням призначений для безперервної роботи.
Обладнаний захистом від перегріву.
УПРАВЛІННЯ
Вентилятор управляється за допомогою вимикача освітлення.Вимикач у комплект постачання не входить.
МОНТАЖНІ ОСОБЛИВОСТІ
- Вентилятор встановлюється в отвір вентиляційної шахти.
При віддаленому розміщенні вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітроводів.
- Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
- Може використовуватися для стельового монтажу.
| ПАРАМЕТР | ВЕЛИЧИНА |
| D | 100 мм |
| B | 152 мм |
| H | 120 мм |
| L | 126 мм |
| L1 | 30 мм |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP34 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Витрата повітря | 88 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Колір | Чорний |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 152 мм |
| Розмір патрубка | 98 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 100 мм |
- Ціна: 2 190 ₴












