Коліно димохідне 45" d120/180 нержавійка AISI 304 в нержавійці 1 мм
1 084 ₴
- В наявності
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Утеплене неіржавіюче коліно під кутом 45" діаметр 120/180 призначене для з'єднання труб і повороту лінії димоходу під кутом 45 градусів.
Внутрішній діаметр 120 мм із нержавіючої сталі завтовшки 1 мм
Зовнішній діаметр 180 мм із нержавіючої сталі завтовшки 0,5 мм
Внутрішній діаметр 120 мм із нержавіючої сталі завтовшки 1 мм
Зовнішній діаметр 180 мм із нержавіючої сталі завтовшки 0,5 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ліра-ЛТД |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість стінок димоходу | Двостінний |
| Марка сталі димаря | AISI 304 |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Матеріал утеплювача | Вермикуліт |
| Область застосування димаря | Печі, Каміни, Вентиляційні системи, Котли |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 1 мм |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр виробу | 180 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коліно (відвід) круглих каналів | Нержавіюча сталь, 45 градусів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 084 ₴



