Вентс 100 М Л Турбо — осьовий вентилятор для витяжної вентиляції з підвищеною продуктивністю до 128 м3/ч.
Застосування:
- Постійна або періодична витяжна вентиляція санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
- Для монтажу в вентиляційні шахти або з'єднання з повітропроводами.
- Переміщення малої та середньої величини потоку повітря на невеликі відстані за малого опору вентиляційної системи.
- Для монтажу з повітроводами Ø 100 мм.
Конструкція:
- Сучасний дизайн і естетичний зовнішній вигляд.
- Корпус і крильчатка виготовлені з високоякісного та міцного АБС пластику, стійкого до ультрафіолету.
- Конструкція крильчатки дає змогу підвищити ефективність вентилятора та термін експлуатації двигуна.
- Ступінь захисту IP 34.
Двигун:
- Вентс М Л Турбо має надійний двигун із низьким енергоспоживанням і підвищеною продуктивністю.
- Призначений для безперервної роботи та не вимагає обслуговування.
- Обладнаний захистом від перегрівання.
Розміри:

| Параметри | Величина |
| ∅D | 100 мм |
| B | 159 мм |
| H | 135 мм |
| L | 88.5 мм |
| L1 | 23 мм |
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| ПАРАМЕТР | ВЕЛИЧИНА |
| Напруга, В | 220-240 |
| Частота струму, Гц | 50/60 |
| Споживана потужність, Вт | 16 |
| Продуктивність, м куб.год | 128 |
| Ток, А | 0,1 |
| Частота обертання, об.в хв. | 2300 |
| Рівень звукового тиску на розсте. 3 м, дБА | 37 |
| Вага, кг | 0,55 |
| Захист | IP34 |
| Тип | витяжної |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.57 кг |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Витрата повітря | 128 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 159 мм |
| Глибина | 65.5 мм |
| Розмір патрубка | 99 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 159 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятор з мінімальною монтажною глибиною | Діаметр 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 760 ₴




