Грибок димохідний для утепленої труби 120/180 мм з нержавіючої сталі
622 ₴
- В наявності
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Грибок 120/180 мм з нержавіючої сталі призначений для захисту утепленої труби від опадів, потрапляння вологи в ізоляцію між стінками утепленої труби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ліра-ЛТД |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість стінок димоходу | Двостінний |
| Марка сталі димаря | AISI 304 |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Область застосування димаря | Печі, Каміни, Вентиляційні системи, Котли |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 0.5 мм |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр виробу | 180 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 622 ₴



