


Витяжний вентилятор Awenta WA 120 мм із зворотнім клапаном
1 670 ₴
- В наявності
- Код: WA120ZZ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Осьовий вентилятор для витяжної вентиляції з продуктивністю 135 м куб.год.
Застосовується для постійної або періодичної витяжної вентиляції санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
Монтується у вентиляційні шахти або з'єднується з повітропроводами діаметром 120 мм.
Корпус і крильчатка виготовлені з міцного АБС пластику, стійкого до ультрафіолету.
Двигун із низьким енергоспоживанням призначений для безперервної роботи. Обладнаний захистом від перегрівання.
Вентилятор обладнаний зворотним клапаном для запобігання зворотньої тяги при вимкненому вентиляторі.
Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення.
Вимикач до комплекту не додається.
Вентилятор кріпиться до стіни за допомогою шурупів.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Awenta |
| Країна виробник | Польща |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Витрата повітря | 135 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 154 мм |
| Глибина | 77 мм |
| Розмір патрубка | 118 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 120 мм |
| Ширина | 154 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 670 ₴



