Вентиляційна решітка для декоративного оформлення виходів приточних
або витяжних вентиляційних систем побутових, громадських і промислових приміщень. Для настінного монтажа.
Виготовлена з якісного та міцного пластику.
Багатоелементна конструкція. Внутрішня частина кріпиться до основи за допомогою клямок. для чищення без демонтажу решітки. Решітка має рухому заслінку для регулювання витрати повітря (регулюється за допомогою прапорця або шнурків).
Кріпиться за допомогою шурупів.
Комплектується захисною сіткою від комах.
або витяжних вентиляційних систем побутових, громадських і промислових приміщень. Для настінного монтажа.
Виготовлена з якісного та міцного пластику.
Багатоелементна конструкція. Внутрішня частина кріпиться до основи за допомогою клямок. для чищення без демонтажу решітки. Решітка має рухому заслінку для регулювання витрати повітря (регулюється за допомогою прапорця або шнурків).
Кріпиться за допомогою шурупів.
Комплектується захисною сіткою від комах.
| Модель | H | B | L |
| МВ 100 Рс | 110 мм | 154 мм | 19 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип повітророзподільника | Припливний, Витяжний |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Антимоскітна сітка | Так |
| Регульована решітка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 154 мм |
| Ширина | 154 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляційна решітка | Діаметр 100 мм, З жалюзі, Квадратна, Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 321 ₴




