
Ковпак фасадний із зворотнім клапаном і фланцем d 125 мм чорний (МВ 122 ВК)
292 ₴
- В наявності
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витяжний пластиковий ковпак для настінного монтажу.
Декоративне оформлення витяжних вентиляційних виходів
систем побутових, громадських будівель.
Обладнаний гравітаційним клапаном для запобігання
зворотної тяги.
Оснащений круглим сполучним фланцем для монтажу
з воздуховодом діаметром 125 мм.
Кріпитися до стіни за допомогою шурупів.

| Модель | B | H | L | L1 | L2 | D |
| МВ 122 ВК | 186 | 142 | 15 | 45 | 101 | 125 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітророзподільника | Витяжний |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 186 мм |
| Висота | 186 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 125 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антимоскітна сітка | Ні |
| Регульована решітка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Витяжний ковпак |
| Вентиляційна решітка | Чорна, Гравітаційна, Квадратна, Пластик |
| Ковпак фасадний | Діаметр 125 мм, Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 292 ₴



