
Решітка вентиляційна кругла VENTS МВ 80 бвс, коричнева
69 ₴
- В наявності
- Код: МВ 80 бвс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для декоративного оформлення виходів приточних і витяжних вентиляційних систем
побутових, громадських і промислових будівель.
Для настінного та стельового монтажу.
Виготовляється з якісного високоміцного пластику.
Кріпляться за допомогою шурупів або клею.
Комплектується захисною сіткою від комах.


| Модель | D | D1 | L | L1 |
| МВ 80 бвс | 100 | 80 | 5 | 19 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника | Витяжний, Припливний |
| Тип повітророзподільника за формою | Круглий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Висота | 100 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 80 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антимоскітна сітка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляційна решітка | Діаметр 80 мм, Коричнева, Кругла, Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 ₴



