
Канальний вентилятор VENTIKA ТТ 100 турбо
2 457 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ActivFlow100
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ActiFlow 100 — канальний вентилятор змішаного типу з продуктивністю 187 м3/год, об'єднує в собі Характеристики осьових і відцентрових вентиляторів. Використовується в припливних і витяжних системах вентиляції, які вимагають високого тиску, потужного повітряного потоку, компактних розмірів і низького рівня шуму. Вентилятори підходять для встановлення у витяжні системи приміщень, особливо з підвищеною вологістю (санузли, кухні), а також для вентиляції квартир, котеджів, магазинів, кафе, салон краси та стоматологічний кабінет, СТО та майстерня, теплиці, офіси, поліклініки, дитячі садки, школи.
- Конструкція.
Корпус вентилятора виготовлений з АБС-пластику. Знімний центральний блок із двигуном, крильчаткою та клемною коробкою кріпиться до патрубок за допомогою спеціальних хомутів на клямках. Це робить обслуговування вентилятора простим і зручним. Вам не доведеться розбирати та демонтувати вентилятор — просто витягніть центральний блок із корпусу та зробіть сервісне обслуговування. - Двигун.
У вентиляторі застосовуються однофазні двигуни. Для захисту від перевантаження двигуни вентиляторів обладнані термозапобіжниками. Підшипники кочення забезпечують тривалий термін експлуатації (40 000 годин безперервної роботи). Клас захисту двигуна — IP X4.
Завдяки конічній формі крильчатки та спеціально спрофільованими лопатями, кругова швидкість збільшується, забезпечуючи вищий тиск і продуктивність, порівнюючи зі звичайними осьовими вентиляторами.
- Розміри:

| Параметри | Величина |
| ØD | 96 мм |
| B | 167 мм |
| H | 190 мм |
| L | 246 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Споживана потужність | 0.037 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Вага | 1.35 кг |
| Стан | Новий |
| Тип каналу | Круглий |
| Частота обертання | 2455 об/мин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Продуктивність | 187 куб. м/час |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Додаткові характеристики | |
| Підшипник кочення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 457 ₴



