
Витяжний вентилятор Blauberg Sileo 100
3 493 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Безшумний енергоефективний вентилятор для витяжної вентиляції кухонь, санвузлів, душових та інших побутових приміщень.
- Спеціальна аеродинамічна форма крильчатки змішаного типу забезпечує велику витрату повітря й низький рівень шуму.
- Корпус і крильчатка виготовлені з міцного високоякісного, стійкого до ультрафіолету пластику.
- Вентилятор обладнаний зворотним клапаном для запобігання зворотному потоку повітря.
- Високий рівень захисту від води IP 45 робить вентилятор ідеальним рішення для вентиляції ванної кімнати та санвузла.
- Низьке енергоспоживання 7,5 Вт завдяки застосуванню нового високоефективного двигуна.
- Двигун встановлений на спеціальних віброгасних демпферах для погладження вібрацій.
- У вихідний патрубок вентилятора встановлені спеціальні випрямлячі потоку повітря і сприяють зниженню рівня шуму. Двигун встановлений на спеціальних віброгасних демпферах для погладження вібрації.
| Модель | a | b | c | d | e |
| Sileo 100 | 136 | 158 | 81 | 100 | 26 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blauberg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP45 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 7.5 Вт |
| Витрата повітря | 97 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 0.049 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 493 ₴



