Ревізійні дверцята під плитку VENTS ДКП 150х300 мм
828 ₴
- В наявності
- Код: ДКП 150х300
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ревізійні дверцята на ПВХ рамі для кріплення керамічної плитки.
МОНТАЖНІ ОСОБЛИВОСТІ
КОНСТРУКЦИЯ
- Призначені для встановлення в стіні та для монтажу керамічної плитки.
- Забезпечують швидкий доступ до прихованих вузлів і комунікацій.
- "Прихований" монтаж для естетичного зовнішнього вигляду.
- Можливість використання у вологих приміщеннях.
МОНТАЖНІ ОСОБЛИВОСТІ
- Легкий монтаж за допомогою розпірних лапок.
- Можливість ідеального підгону положення плитки щодо поверхні стіни завдяки регульованій висоті магнітів.
- Просте кріплення керамічної плитки до пластини за допомогою клею.
КОНСТРУКЦИЯ
- Рамка з ПВХ профілю обладнана магнітами та приховує міжплитковий шов.
- Металева пластина для кріплення керамічної плитки.
- Магнітне кріплення пластини до рами.
- Відчиняються й зачиняються легким натисканням або за допомогою вантуза.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування люка | Під плитку |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Висота люка | 306 мм |
| Глибина люка | 30 мм |
| Ширина люка | 156 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 828 ₴








