ЗАСТОСУВАННЯ
- Призначені для встановлення в стіні та для монтажу керамічної плитки.
- Забезпечують швидкий доступ до прихованих вузлів і комунікацій.
— "Скритий" монтаж для естетичного зовнішнього вигляду.
- Можливість використання у вологих приміщеннях.
МОНТАЖНІ ОСОБЛИВОСТІ
- Легкий монтаж за допомогою розпірних лапок.
- Можливість ідеального припасування положення плитки щодо поверхні стіни завдяки регульованій висоті магнітів.
- Просте кріплення керамічної плитки до пластини за допомогою клею.
КОНСТРУКЦИЯ
- Рамка з ПВХ профілю обладнана магнітами та приховує міжплітковий шов.
- Металева пластина для кріплення керамічної плитки.
- Магнітне кріплення пластини до рами.
- Відчиняються й зачиняються легким натисканням або за допомогою вантуза.
- Призначені для встановлення в стіні та для монтажу керамічної плитки.
- Забезпечують швидкий доступ до прихованих вузлів і комунікацій.
— "Скритий" монтаж для естетичного зовнішнього вигляду.
- Можливість використання у вологих приміщеннях.
МОНТАЖНІ ОСОБЛИВОСТІ
- Легкий монтаж за допомогою розпірних лапок.
- Можливість ідеального припасування положення плитки щодо поверхні стіни завдяки регульованій висоті магнітів.
- Просте кріплення керамічної плитки до пластини за допомогою клею.
КОНСТРУКЦИЯ
- Рамка з ПВХ профілю обладнана магнітами та приховує міжплітковий шов.
- Металева пластина для кріплення керамічної плитки.
- Магнітне кріплення пластини до рами.
- Відчиняються й зачиняються легким натисканням або за допомогою вантуза.
| B | B1 | B2 | H | H1 | H2 | L | |
| ДКП 300х450 | 306 мм | 303 мм | 295 мм | 456 мм | 453 мм | 445 мм | 30 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування люка | Під плитку |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Висота люка | 456 мм |
| Глибина люка | 30 мм |
| Ширина люка | 306 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 012 ₴







