Пластиковий круглий канал для припливної та витяжної вентиляції різних приміщень.
Виготовлений з ПВХ білого кольору.
Телескопічна конструкція складається з двох частин
Діаметр 100 мм
Довжина 300-500 мм

| ПАРАМЕТР | ВЕЛИЧИНА |
| D | 100 мм |
| D 1 | 103 мм |
| D 2 | 104 мм |
| D 3 | 107 мм |
| L | 300-500 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 100 мм |
| Максимальна температура переміщуваного повітря | 40 град. |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Тип повітровода за формою перерізу | Круглий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Круглий канал | Пластик, 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 405 ₴



