Пластиковий ковпак для зовнішнього монтажу.
Декоративне оформлення виходів припливних або витяжних вентиляційних систем побутових, громадських і промислових будівель.
Ковпак виготовлено з ПВХ білого кольору, стійкого до ультрофіолету.
Не підтримує горіння.
З'єднується з повітропроводом 100 мм.
Обладнаний козирком для відводу крапель від стіни.

| ПАРАМЕТР | ВЕЛИЧИНА |
| D | 100 мм |
| B | 220 мм |
| H | 230,5 мм |
| L | 54 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип повітророзподільника | Припливний, Витяжний |
| Тип повітророзподільника за формою | Прямокутний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 100 мм |
| Ширина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 589 ₴











