Коліно 90* d125 мм є одним із основних димохідних елементів. Призначено для з'єднання труб і повороту лінії димоходу на кут 90 градусів. В основному одностінні елементи призначені для прокладки димового каналу всередині приміщень, гільзування цегляного димоходу, а також для прокладки вентиляційних каналів.
Товщина нержавіючої сталі 1 мм.
Товщина нержавіючої сталі 1 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ліра-ЛТД |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Марка сталі димаря | AISI 201 |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Область застосування димаря | Печі, Каміни, Вентиляційні системи, Котли |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 1 мм |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр димоходу | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коліно (відвід) круглих каналів | Нержавіюча сталь, 90 градусів, Діаметр 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 897 ₴




