ЗАСТОСУВАННЯ
- Для припливно-витяжних систем вентиляції, опалення та кондиціонування в промислових, громадських та побутових приміщеннях.
КОНСТРУКЦІЯ
- Виготовлена з якісного пластику
- Стійка до несприятливих атмосферних і температурних впливів
- Підпружинені ламелі легко виймаються для чищення
- Для припливно-витяжних систем вентиляції, опалення та кондиціонування в промислових, громадських та побутових приміщеннях.
КОНСТРУКЦІЯ
- Виготовлена з якісного пластику
- Стійка до несприятливих атмосферних і температурних впливів
- Підпружинені ламелі легко виймаються для чищення
| ПАРАМЕТР | ВЕЛИЧИНА |
| L | 303 мм |
| H | 303 мм |
| I | 289 мм |
| h | 289 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника | Витяжний, Припливний |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 303 мм |
| Висота | 303 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляційна решітка | Квадратна, Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 617 ₴






