Вентилятор призначений для обдування й охолодження різного обладнання. Для вентиляції невеликих приміщень. Вентилятори характеризуються низьким рівнем шуму невеликим споживанням електроенергії.
Корпус вентилятора виготовлений з алюмінію, робоче колесо з пластику.
Потребляемая мощность: 30 Вт
Максимальный расход воздуха: 360 м куб.час
Клас захисту IP 42.

| Модель | d | A | B | C |
| RQA 170 | 150 | 170 | 170 | 51 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alaska |
| Країна виробник | Китай |
| Витрата повітря | 255 куб.м/год |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴



