Канальний вентилятор змішаного типу в шумо- та теплоізольованому корпусі з максимальною продуктивністю 320 м3/год.
Застосування.
- Витяжні, приточні або припливно-витяжні системи вентиляції різних приміщень із високими вимогами до рівня шуму.
- Вентиляційні канали, які вимагають високого тиску, потужного повітряного напору та низького рівня шуму (бібліотеки, конференц-зали, офіси, навчальні заклади, дитячі сади, квартири, приватні будинки тощо).
- Для повітроводів діаметром від 100 мм до 125 мм.
Конструкція
- Корпус виготовлений із високоякісного та міцного пластику та звуко- теплоізоляцією з мінеральної вати завтовшки 50 мм.
— Спеціальна перфорація корпусу та шумопоглинальний матеріал забезпечують зниження звуку в широкому діапазоні частот.
- Крильчатка змішаного типу виготовлена з високоякісного пластику.
- Дифузор, спеціально спроєктована крильчатка та випрямляючий апарат забезпечують високу продуктивність і збільшений тиск за низького рівня шуму.
- Корпус вентилятора обладнаний зовнішньою герметичною клемною коробкою для під'єднання електроживлення.
- На корпусі вентилятора передбачені кріпильні кронштейни для підлогового монтажу в обмеженому просторі.
Монтаж
- Завдяки компактній конструкції вентилятор ідеальний під час монтажу в обмеженому просторі.
- Вентилятор можна встановити в будь-якому зручному місці вентиляційної системи (на початку, у середині або наприкінці повітроводів).
Двигун
- Однофазний високоефективний двигун із низьким енергоспоживанням на підшипниках ковзання.
- Обладнаний термозапобіжниками для захисту від перегрівання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blauberg |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальний робочий тиск | 170 Па |
| Мінімальний робочий тиск | 70 Па |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.034 кВт |
| Продуктивність | 320 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Частота обертання | 2356 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 273 мм |
| Довжина | 752 мм |
| Ширина | 253 мм |
- Ціна: 6 388 ₴









