Канал плоский 60/122 для припливної або витяжної вентиляції різних приміщень: кухні, кімнати, офісу, магазину та ін.
Виготовлений із пластику білого кольору.
Перетин 60/122 довжина каналу 500 мм
З'єднується за допомогою з'єднувачів.
Виготовлений із пластику білого кольору.
Перетин 60/122 довжина каналу 500 мм
З'єднується за допомогою з'єднувачів.
| Код | a | b | a1 | b1 | L |
| 7005 | 60 | 122 | 57 | 119 | 500 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Тип повітровода за формою перерізу | Прямокутний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 122 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 ₴



